Ευχαριστήριο προς τον Δήμαρχο και τους Αντιδήμαρχους του Δήμου Λαυρεωτικής.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων κι εγώ θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες που για ακόμα μία φορά ανταποκριθήκατε στις ανάγκες μας. Χάρη σε σας η όψη του σχολείου μας ανανεώθηκε, δημιουργώντας σε όλους, εκπαιδευτικούς και μαθητές αισθήματα ευφορίας και καλής διάθεσης, βελτιώνοντας κατ’ επέκταση τις εκπαιδευτικές συνθήκες.

Θα θέλαμε ακόμη να σας συγχαρούμε για τις επιλογές των συνεργατών σας, που με τόσο ζήλο ανέλαβαν άμεσα δράση. Δεδομένου ότι υπήρχε ανάγκη συντήρησης, με τη συνδρομή σας επιτελέστηκαν οι αναγκαίες εργασίες και προγραμματίστηκαν οι υπόλοιπες. Γνωρίζοντας ότι εσείς και οι συνεργάτες σας στηρίζετε αδιάλειπτα την εκπαιδευτική κοινότητα, σας ευχαριστούμε όλους που είστε στο πλευρό μας.

Η Διευθύντρια του 3 ου Δ.Σ. Λαυρίου

Δέσποινα Μαρίνου